WARSZTATY

Wiedzą zdobytą podczas licznych podróży do Rosji i na Białoruś dzielę się na różnego rodzaju spotkaniach. Są wśród nich warsztaty żeńskiej gimnastyki słowiańskiej, wiedzy o rodzie, lalkach słowiańskich oraz najnowsze „dziecko” - projekt Krąg Słowianek.
Serdecznie zapraszam.


WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNICZEK

Warsztaty i spotkania, które prowadzę mogą Ci pomóc rozpocząć niezwykłą przygodę,
u podstaw której leży wiedza i doświadczenie naszych Przodków i Przodkiń.

W moim życiu wiedza ta zmieniła wszystko - od relacji z innymi ludźmi oraz samą sobą, przez życie zawodowe, po zdrowie i poczucie własnej wartości. Chętnie dzielę się nią z innymi, ponieważ wszystko to, o czym mówię sprawdziłam na sobie. I wiem, że działa. Wiedza ta to nie tylko gimnastyka słowiańska (choć odgrywa ona dużą rolę), ale też, a może przede wszystkim słowiańskie widzenie świata, wgląd w duchowe życie człowieka, dotarcie do pierwotnych przyczyn tego, jak w tym momencie wygląda życie większości z nas. I wiedza o tym, jak to zmienić.

Uważam, że nie tylko wiedza, jaką dostajemy, ale i to w jaki sposób ona do nas trafia ma znaczenie. Dlatego na czas spotkań staram się stworzyć atmosferę sprzyjającą byciu w przepływie i relaksie - siedzimy w kręgu, na miękkich poduszkach, czasem trzymamy się za ręce, śpiewamy, medytujemy. Towarzyszą nam dźwięki słowiańskich mantr, zapach olejków i świece.


AKTUALNE WARSZTATY

 
27 lutego 2017

Warsztat wiedzy o rodzie

Zapraszam serdecznie na warsztat dla kobiet, które chcą poznać słowiańską wiedzę na temat rodu i żeńskiej magii oraz pobyć w uzdrawiającym kręgu Słowianek. Na warsztacie dowiesz się w […]
22 lutego 2017

Warsztat gimnastyki słowiańskiej

Jeśli chcesz rozpocząć niezwykłą przygodę ze słowiańską gimnastyką, nauczyć się pobierać i gromadzić energię z przestrzeni w celu uzdrawiania siebie i swojego rodu oraz poczuć swoją żeńską […]