PRACA Z RODEM

Coraz więcej osób rozumie ważność pracy z rodem, chce poznać przeznaczenie swojego rodu, dowiedzieć się, czym jest struktura rodu i co daje wiedza o niej w praktyce, jak wykonać drzewo rodowe i jak zacząć pisać księgę rodu.

Na kursie on-line "Siła rodu" poznajemy skuteczne i proste praktyki, które wykonywane samodzielnie w domu pozwalają wejść w kontakt ze swoim rodem i czerpać od niego siłę, wzmacniając siebie, a dzięki temu też i cały ród.


Jak wygląda kurs?
Kurs on-line z pracy z rodem trwa miesiąc i składa się z webinarów, grupowych spotkań on-line (Skype) oraz indywidualnych prac domowych.
Podczas trwania kursu każdy uczestnik dodany zostanie też do zamkniętej grupy na FB i będzie miał możliwość stałego kontaktu z innymi uczestnikami i prowadzącą kurs.
W bezpiecznej przestrzeni będziemy mogli dzielić się swoimi odczuciami, uzyskać pomoc i wsparcie i wymienić się doświadczeniem z realizacji poszczególnych etapów kursu.

Najbliższy kurs on-line "Siła rodu" planowany jest na listopad 2018. Jak tylko będą znane szczegóły kursu, informacja pojawi się na stronie.

Aktualności


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!