PRACA Z RODEM

Coraz więcej osób rozumie ważność pracy z rodem, chce poznać przeznaczenie swojego rodu, dowiedzieć się, czym jest struktura rodu i co daje wiedza o niej w praktyce, jak wykonać drzewo rodowe i jak zacząć pisać księgę rodu.

Na kursie on-line "Siła rodu" poznajemy skuteczne i proste praktyki, które wykonywane samodzielnie w domu pozwalają wejść w kontakt ze swoim rodem i czerpać od niego siłę, wzmacniając siebie, a dzięki temu też i cały ród.


Jak wygląda kurs?
Kurs on-line trwa miesiąc i składa się z webinarów (grupowych spotkań on-line), indywidualnych prac domowych oraz konsultacji z prowadzącą.
Podczas trwania kursu każdy uczestnik dodany zostanie też do zamkniętej grupy na FB i będzie miał możliwość stałego kontaktu z innymi uczestnikami i prowadzącą kurs.
W bezpiecznej przestrzeni będziemy mogli dzielić się swoimi odczuciami, uzyskać pomoc i wsparcie i wymienić się doświadczeniem z realizacji poszczególnych etapów kursu.

Najbliższy kurs on-line "Siła rodu" planowany jest na maj 2018, rezerwować miejsce można już teraz, zgłaszając się przez formularz kontaktowy.
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona.

Aktualności

  • Serdecznie zapraszam na webinar dotyczący początków budowania trwałych i szczęśliwych relacji między kobietą a mężczyzną. …Więcej »
  • Magiczna Kolęda z Anką Słowianką

   Magiczna Kolęda z Anką Słowianką

   Kolęda jest pierwszym w kalendarzu słonecznym świętem. Świętem, które symbolizuje narodziny Nowego. Tak, jak rodzi …Więcej »
  • Otwarcie Żeńskiej Akademii

   Otwarcie Żeńskiej Akademii

   Serdecznie zapraszam Mieszkanki Trójmiasta (i nie tylko) na pierwszą w Polsce edycję Żeńskiej Akademii. Jest …Więcej »