Warsztat wiedzy o rodzie

Zapraszam serdecznie na warsztat dla kobiet, które chcą poznać słowiańską wiedzę na temat rodu i żeńskiej magii oraz pobyć w uzdrawiającym kręgu Słowianek.

Na warsztacie dowiesz się w jaki sposób można poznać przeznaczenie swojego rodu, czym jest struktura rodu i co daje wiedza o niej w praktyce. Będzie też sporo o tym, od czego zacząć pracę z rodem, czym jest drzewo rodowe, skrzydła rodu oraz księga rodowa.

Poznasz kilka bardzo skutecznych i prostych praktyk, które wykonywane samodzielnie w domu pozwolą Ci wejść w kontakt ze swoim rodem i  czerpać od niego siłę, wzmacniając siebie, a dzięki temu też i cały ród.

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztat  jest wydarzeniem wyjątkowym – spotykamy się w pięknym komfortowym miejscu, w kameralnej grupie (do 15 osób). Zasiadamy w kręgu, na miękkich poduszkach, trzymamy się za ręce, śpiewamy, medytujemy. Towarzyszą nam dźwięki słowiańskich mantr, zapach olejków i świece.

W tej atmosferze, dzięki sile żeńskiego kręgu intencje, które wypowiadamy mają szczególną moc.

Wiedza, którą otrzymasz na warsztacie może stać się kluczem do spełnienia intencji szybciej niż się spodziewasz. Jest to wiedza bardzo stara, pierwotna i może się okazać, że poczujesz, jakbyś sobie o niej tylko przypominała. Bo tak jest w istocie.

Moją rolą jest pomóc Ci przypomnieć sobie moc swoją i swojego rodu. Ale to od Ciebie zależy, czy tej mocy użyjesz i w jaki sposób to zrobisz.

Opinie uczestniczek poprzednich edycji warsztatu:

„Były to najpiękniejsze warsztaty, w których miałam przyjemność uczestniczyć, przerosły moje wyobrażenia. Bardzo mnie otworzyły na samą siebie i utwierdziły w drodze, którą chcę podążać. Czuję się świetnie i z uśmiechem wyczekuję kolejnego spotkania. Bardzo dziękuję za wszystkie „narzędzia” jakie otrzymałam. Z miłością i uśmiechem pozdrawiam serdecznie i zachęcam do poznania siebie i swojego RODU.”/ Aleksandra

„Siła żeńskiego kręgu jest zdumiewająca i nieokiełznana. Spowodowała uwolnienie długo skrywanych blokad, wolność duszy, ciała i umysłu. Poczucie wszechogarniającej miłości, bezpieczeństwa, opieki. Radość życia i wdzięczność jego doświadczania. Nasze spotkanie wyzwoliło w mojej istocie ogromną siłę kreacji, mam wizje i marzenia, które będę realizować. Całość warsztatu była dla mnie idealnie zbalansowana, spełniła wszystkie aspekty potrzebne aby zadziały się cuda. Harmonia energii przepływających przez wszystkie nas wprowadziła stan prawdziwej wspólnoty, każda indywidualna ale wszystkie razem połączone.” / Natalia

„Kobieta chcąca żyć w szacunku i miłości do samej siebie powinna przejść takie warsztaty. Kobieta, która chce założyć rodzinę powinna przejść takie warsztaty. Kobieta, która już ma rodzinę powinna przejść takie warsztaty… Warsztat niesamowity pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym, przeprowadzony w pięknym miejscu. Jestem zaszczycona, że mogłam wziąć udział w takich warsztatach.” / Izabela


Jesteś zainteresowana udziałem w warsztacie? Napisz do mnie.