Konsultacje

Zapraszam serdecznie na konsultacje indywidualne dla kobiet, które chcą znaleźć źródło swoich problemów w rodzinie, pracy i samorealizacji. Spotkania odbywają się przez Skype i trwają 90 minut. Konsultacje prowadzone są w oparciu o metodę Olega Gadeckiego (psychologia ukierunkowana na wartości). W pracy wykorzystuję też karty metaforyczne.


W czym może Ci pomóc konsultacja?
Metoda Olega Gadeckiego opiera się na założeniu, że wszelkie trudne sytuacje i emocje pojawiające się w naszym życiu są niczym innym, jak lekcjami i naukami dla nas. Poprzez nawiązanie kontaktu ze swoimi uczuciami i potrzebami możesz odnaleźć sens w pozornie złożonych i bolesnych doświadczeniach. Dopiero potem pojawia się dostęp do zasobów jakie dana sytuacja niesie.


Konsultacja kończy się zatem wyznaczeniem konkretnych kroków w kierunku wprowadzenia do swojego życia nowych jakości i pożegnania się ze starymi wartościami, nie służącymi dłużej naszemu rozwojowi.
Innymi słowy, na konsultacjach pomagam Ci w "odrabianiu lekcji". Jednak zarówno decyzja o podjęciu się jej wykonania, jak i samo wykonanie - to Twoje zadanie. Jeśli czujesz się gotowa, by coś realnie zmienić w swoim życiu i wziąć odpowiedzialność za nie - zapraszam do kontaktu.

Aktualności