Intensywny miesięczny kurs gimnastyki słowiańskiej – I stopień

Słowiańska żeńska gimnastyka jest wspaniałą praktyką fizyczno-duchową, bliską kobietom głównie dzięki temu, że pobudza nie tylko ciało, sprawiając, że mamy z nim lepszy kontakt i staje się ono bardziej kobiece, ale też otwiera duszę i pozwala wzmacniać i uzdrawiać nasz system rodowy.

4 trzygodzinne spotkania w żeńskim kręgu zaprojektowałam tak, abyśmy mogły w kameralnej grupie nauczyć się nie tylko wykonywania wszystkich 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej, ale też poczuć magię kręgu oraz zdobyć cenną wiedzę na temat żeńskiej energii oraz pracy z systemem rodowym.

Każda uczestniczka otrzyma również swój osobisty zestaw 7 ćwiczeń wyliczonych na podstawie daty urodzenia, karty do ćwiczeń wraz z instrukcją, dodatkowe materiały w formie pdf oraz certyfikat zaświadczający ukończenie I stopnia gimnastyki słowiańskiej (pod warunkiem uczestnictwa we wszystkich 4 zajęciach).

Organizacja kursu

Termin i miejsce zajęć: Gdańsk Śródmieście, poniedziałki 17:30-20:30 (pierwsze zajęcia 5 marca, ostatnie 26 marca)

Koszt kursu: 440zł, w cenie jest udział w kursie, zestaw 7 ćwiczen indywidualnych wraz z opisem, karty do gimnastyki, wszystkie materiały dodatkowe, certyfikat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!